בינה עסקית מספקת למשתמשים בה כוח. כוחו של הידע. דבר זה יכול לשנות את הדרך בה תעשה עסקים מעתה והלאה. אנו רושמים כאן 10 יתרונות פשוטים אך רבי עוצמה, ש-כלי BI הנכון והמתאים יכול לתת לך.

  1. קבל תובנות כדי לקבל החלטות עסקיות מדויקות בזמן. תוכל להפסיק עם שיטת הניחושים- פעמים רבות, מנהלים מקבלים החלטות על סמך הניחוש הטוב ביותר שלהם על פי תחושת הבטן שלהם. דבר שיכול לגרום להצלחה או לנפילה גדולה. באמצעות בינה עסקית, ההחלטות שלך יהיו מדעיים נטו ועל פי אופן הניתוח שאתה תגדיר
  2. זהה הזדמנויות הכנסה חדשות. על ידי היכולת לנתח את כל הנתונים שלך, תקבל תובנות לגבי הזדמנויות פוטנציאליות שאולי החמצת בעבר. אתה יכול ליצור הצעות חדשות כדי להתאים את המצב הנוכחי בשוק כדי לספק שירות טוב יותר עבור הלקוחות שלך.
  3. על ידי מעקב אחר KPIs שתגדיר, תוכל לקבל התראות והודעות כשהנתונים הגיעו למדד בו חשוב לך לקבל אינדיקציה. על ידי כך תוכל לתחקר בזמן אמת כדי לראות מה גרם לכך ומה אתה יכול לעשות כדי לתקן את זה.
  4. קבל תשובות לכל השאלות שלך, בתוספת תשובות נוספות (תובנות) לשאלות שאתה אפילו לא חושב עדיין. זהו היופי של ניתוחים אוטומטיים, הם נמנעים מהטיות טבעיות של התצפיות שלנו ומספקים לנו ‘תשובות’ לנושאים שעוד לא ראינו.
  5. אפשר לסוגים שונים של משתמשים לגשת לדו”חות וניתוחים המתאימים לרמת ההרשאה ותפקידם. כאשר כל סוג משתמש רשאי לנתח ולהגיע לתובנות בהתאם לרמת ההתמחות שלו, (ולא רק הדרג הניהולי) התובנות העסקיות יהיו גדולות פי כמה.
  6. קבל תצוגה 360 ° של הלקוחות שלך. תוכל להבין טוב יותר את התנהגות הלקוחות ולהשתמש בה כדי לספק ללקוח הצעות מותאמות אישית. לדעת מה הלקוחות קונים או לא, באיזו שעה ואיפה. ניתוחים אלו יאפשרו לך להפוך את המידע הזה לרווח.
  7. ניהול מלאי טוב יותר. מערכת ה- BI יכולה לעזור לך לנהל את כמות המלאי שאתה מזמין, את הלוגיסטיקה עבור ניהול נכון, וזיהוי כל חריגה בנתוני המלאי.
  8. לשפר את היעילות. פתרון ה- BI שלך יחסוך לך זמן רב על ידי מתן תובנות תוך שניות, במקום הכנת דו”חות הלוקחים זמן רב. אתה והצוות שלך יכולים כעת לקבל תשובות מהר יותר באמצעות ניתוח מהיר וחיזוי ההתנהגות בעתיד.
  9. הקצאת משאבים מדויקת יותר. אתה יודע אילו תחומים של העסק צריך יותר משאבים. מערכת ה-BI מאפשר לך לנתח בדיוק איך כל יחידה עסקית מתנהגת ונותן לך תובנות לגבי האופן איך לשפר אותם.
  10. נצל את הפוטנציאל של הצוות שלך, על ידי שיתוף פעולה ויכולת ליצור דיונים עם חברי צוות אחרים. כאשר אתה מבחין בשינוי בנתונים לאחר ניתוחם, תוכל לקבל החלטות טובות יותר יחד. גלה מי הם האנשים הרלוונטיים עבור בעיה מסוימת וצור צוות אד-הוק שיפתור אותה.

בשביל לקרוא על שיטות העבודה של PROcess באפיון ויישום מערכות בינה עסקית לחץ כאן

Leave a Reply