הצוות המקצועי שלנו

 בואו להכיר את הצוות , הניסיון והאסטרטגיה שלנו. שילוב זה הוביל לפרויקטים, קורסים ועוד שעשינו עבור הארגונים המובילים בארץ והצליחו בצורה רבה

ניסיון

pro-cess I.T. ננוסדה בשנת 2006  ע”י רז הרשטיג לאחר 12 שנות עבודה בתעשיה.  מתפקיד מתכנת, מנתח מערכות , מנהל פרוייקט  ועד תפקיד ארכיטקטט ראשי ומנהל צוות מנתחי מערכות.
מנכ”ל החברה משמש כמתודולוג ראשי, ארכיטקט תוכנה ולעיתים כמנתח מערכות בשלב ה jump start עבור הלקוח
הצוות של pro-cess מונחה להשקיע בניתוח איכותי מצד אחד ובתפיסה אג’ילית ממקודת ורזה מצד שני אשר יאפשר התפתחות המוצר בצורה יעילה וחסכונית.
הצוות מורגל להתייחס לצרכי הלקוח – כאילו היו צרכיהם.  
ביצענו פרוייקטי ניתוח הנחלת מתודולוגיית ניתוח מערכות בפועל כ -near shore ,ליווי מנתחי מערכות, הקמה והעברת פורום ניתוח מערכות בחברות רבות במשק.

 

מקצועיות

אנחנו ב pro-cess I.T רואים את עצמנו כחלק מצוות הפיתוח שלכם. לא כל מתודולוגייה/פתרון  תואם לכל ארגון – No one size fits all. אנחנו רואים כתפיסה עקרונית בתחילת הפרוייקט להתעסק ב Problem Domain  ולא ב Solution Domain .

צורת עבודת אגילית הינה תפיסת העולם שלנו , אנו יודעים מתי חשוב לתכנן ארכיטקטורה ולהשקיע במשאבים התחלתיים בפרוייקט והיכן זה לא נכון ואפשר לחשוב רזה ממוקד ומהיר,תוך ראיה הוליסטית של כל הפרוייקט

הקשבה ללקוח

בעבודה איתכם, ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו, ואנחנו חותרים להשגת המטרה במסירות ובהתלהבות. אנחנו רוצים שאתם תשבו בתא הטייס. זו החברה שלכם. אתם יודעים מה טוב עבורה יותר מכל אחד אחר. בתכנון התהליך שלכם, המטרה שלנו היא לא להוביל אתכם בנתיב מתוכנן מראש, אלא להציג בפניכם את האפשרויות ואת ההיגיון שבבסיסן כדי שאתם תוכלו לקבל את ההחלטות הסופיות.

אני מאמין שארגון חייב שתהיה לו החלטה באיזו מתודולוגייה הארגון רוצה לעבוד. יחד עם זאת , לכל תחום/מחלקה/פרוייקט ישנם יעדים עיסקיים, טכנולוגים וכו' שהם יחודיים לאותו פרוייקט. אני מאמין ויודע שניתן להתאים את המתודולוגיה לארגון ולא להיפך, להתנהל על פי האילוצים הפרוייקטלים ללא "בריחה" מהעקרונות. אני דוגל במעבר לרעיון אגילי וגם שומע לאחרונה שלא צריך מנתחי מערכות ב AGILE, מה שאני בוודאות יודע מנסיום במספר פרוייקטים אגיליים שגם בעולם ה AGILE חייבים שיתבצע ניתוח מערכות מקצועי , הוא יכול להתבצע ע"י כלל הקבוצה , במקביל לפיתוח וכגורם מלווה ולא מעקב - אבל אי אפשר לפתח מערכת ללא ניתוח מערכת.
רז הרשטיג
מנכ"ל